kuaforumcepte
Mobil Uyumlu Tema Yazılımı

En iyi WordPress temalarını mobil uyumlu olarak sizlere takdim ediyorum. Blog teması, Dergi teması, Magazin teması, Haber teması gibi bunlardan bir kısmını bizzat kullandığım, hepside birbirinden güzel bu kullanışlı temaları ücretsiz olarak sitenize ekleyebilirsiniz.

Bu, en güzel ve en iyi Türkçe WordPress temalarının bazıları ZİP bazıları ise RAR formatında olabilir. ZİP formatında olan temaları yüklemek için WordPress “wp-admin” paneli üzerinden otomatik olarak gerçekleştirirken, RAR formatında olanları ise ancak Filezilla programı yardımıyla FTP üzerinden kolay bir şekilde yükleyebiliyorsunuz. Yüklemede güçlük çekenler RAR dosyalarını WinRAR programı yardımıyla ZİP formatına çevirip “wp-admin” paneline girip şu yolu izleyerek yükleyebilirsiniz.

Görünüm > Temalar > Yeni ekle > Tema yükle deyip ZİP dosyasını seçiyoruz ve yükle diyoruz. Eğer tema WordPress’ te kayıtlı bir tema ise > Yeni ekle > dedikten sonra açılan sayfadaki arama motoruna indirmek istediğiniz temanın adını yazıyoruz. Örneğin; Hueman teması, Magazine Style By gibi ve sonra “kur” deyin hepsi bu kadar.

Birçoğunu bizatihi kendim kullandığım Mobil Uyumlu WordPress temalarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizlere deneyimim olmayan bir konuda yazı yazmıyorum. Kendim için ne düşünüyorsam sizler içinde aynısını düşünüyorum. Bununla birlikte sizlere tavsiyem bütçeniz elverişliyse ve gerçekten bu işe yatırım yapmak istiyorsanız ücretli WordPress temaları kullanmanızı tavsiye ederim. Yok, ben sadece bir başlangıç veya deneme yapmak istiyorum diyorsanız da ücretsiz WordPress temaları kullanabilirsiniz. Nitekim ücretsiz tema kullanıp ta hit olmuş sitelerde mevcut. Ancak ücretsiz olanlarda özellikler kısıtlıdır.

En İyi WordPress Temaları Mobil Uyumlu Olarak İndirin

Anew WordPress Teması

Geliştirici: nikeo

Anew teması Hueman teması gibi aynı yapımcı tarafından geliştirilmiş basit etkileyici bir WordPress temasıdır. Fakat bu tema her ne kadar Hueman temasıyla benzerlikler gösterse de daha çok kişisel bir blog teması olarak kullanılmakta ve çok daha şık bir görünüme, kullanıma sahiptir. Hueman temasının, tüm özelliklerini desteklemekle birlikte Anew teması, Hueman temasından çok daha yeni bir temadır. Açık söylemek gerekirse en beğendiğim ve favorilerim arasında yer alan bir temadır.

Anew teması

Demo  İNDİR

Nulis Tema

Geliştirici: Denny Kuswantoro

Nulis, tek sütünlu, sade, temiz, arama motoru optimizasyonuna son derece uyumlu bir temadır. WordPress ‘in öne çıkan eşsiz tasarımlarından biridir. Temanın oldukça sade olan görünümü sizi yanıltmasın. Kategorileri ve arama bölümlerini iki buton altında gizlemektedir. Son derece etkileyici, görünür ve güzel bir yazım denetimi mevcuttur. Sade ve açık, renk tonları gayet uyumludur bir süre biz dahi bu temayı kullandık. Google PageSpeed testlerinde çok olumlu sonuçlar çıkarıyor. Özellikle temadaki yazım sitiline, gri ve sarı renk tonlarının uyumluluğuna doğrusu bayıldım. Mobil “Responsive” uyumlu olarak şiddetle indirmenizi değil, sakinlikle indirmenizi tavsiye edebileceğim sade bir yazılımdır.

Nulis tema

Demo  İNDİR

Hiero Sürüm: En son

Geliştirici: aThemes

Hiero tema WordPress sitesi için, içeriklerdeki resim ve görselleri tam boyutlarına göre ayarlayan, tabiri caizse, yerli yerinde ve mobil uyumlu çok hoş, siyah koyu renkli üst header kısmı, duyarlı düzeni, post thumbnails desteği, etkili yorum alanları ile harika bir dergi temasıdır. Tema gayet etkileyici bir arayüze sahip olup, sınıfının en iyilerinden biridir diyebiliriz.

Hiero tema

Demo   İNDİR

İMag Mag Sürüm: En son

Geliştirici: ThemePacific

İMag Mag ücretsiz en iyi WordPress temalarından ve tamamen duyarlı bir haber ve dergi temasıdır.  Son derece özelleştirilebilir birçok seçenek ve ayarlar içerir. Çeşitli widgetler ekleyerek ana sayfada birçok bölümler oluşturabilirsiniz. Temayı sitemde bir süre kullandım. Oldukça sade, şık ve mobil uyumlu bir temadır.

İMag Mag teması

Demo  İNDİR

Magazin Stil  By

Geliştirici: Sandy

Dergi stili bir tema olup, özellikleri SEO Optimizasyon’una uygun, kişisel ve kurumsal en iyi WordPress tema tasarımlarındandır. Magazine Style By tema mobil ve masaüstü herhangi bir cihaza kolaylıkla uyum sağlar. Özelleştirilebilir ayarlarıyla temayı sosyal ağlara vimeo Facebook, Google+, Twitter, Pinterest, rss, Skype, salya, Flickr, LinkedIn, YouTube gibi pekçok popüler kanala bağlayabilirsiniz. En güzel WordPress temalarından biride budur diyebilirim.

Alıntıdır !!

Blog : Mobil Uyumlu Tema Yazılımı
Otomatik Geçişli Slider Nasıl Yapılır
Raspberry Pi Servo Motor Kontrolü
Windows 10 Wifi kopma sorunu [ÇÖZÜMÜ]
İyzico Pazaryeri Entegrasyonu 2
Facebook Reklamları
YouTube Reklamları
PDO Kullanımı


tcmb.gov.tr'den GÜNCEL DÖVİZ KURU

dolar_kur USD Alış: 18.5057

dolar_kur USD Satış: 18.5799

euro_kur EUR Alış: 18.1268

euro_kur EUR Satış: 18.1995

metamask phantom 2022. Tüm Hakları Saklıdır.
Facebook Twitter Instagram