kuaforumcepte

Günümüzde pazarlama stratejileri ve tanıtım fikirleri teknoloji ile daha verimli ve yaratıcı hale gelmiştir. Pazarlama stratejileri ve tanıtım fikirlerinin gelişmesiyle firmalar, ürün ve hizmetlerini dijital platformlar üzerinden duyuruyorlar. Özellikle Google AdWords (Ads) Reklamları ve sosyal medya reklamları sayesinde markalar, ürün ve hizmetlerini hedef kitlesine kolayca ulaştırabiliyor.

Google arama motorunun reklamcılık ağı çok geniş ve verimlidir. Reklam ortakları ve Google/Youtube içerik ağında reklam verebilmenizi sağlayan reklam sistemidir. Google AdWords, reklamları Google arama motorunda, arama ortakları sayfalarında, içerik ortaklarının sayfalarında gösterir. AdWords (Ads) sayesinde direkt olarak ürününüzü arayan kitleye ulaşabilirsiniz. Firmanıza uygun bütçeler ile reklamlar hazırlanarak, yapılan tüm bu çalışmaların çeşitli grafikler ile sonucu görebilmek için ve bu verilerin ne derece fayda sağladığını ölçümleyebilirsiniz. Google reklamları dönemsel düşünülmelidir. Sürekli reklam verilmesi güven kazanılması yönünden fayda sağlarken bir yandan da bütçenizi düşünmeniz gereken bir durumdur.

İşte tam bu noktada YıldızNetwork devreye girerek sizi ve bütçenizi düşünerek uygun bir analiz ile firmanıza hızlı dönüş sağlanmasını hedeflemektedir.

Dijital reklam yönetiminde sadece Google reklamları değil bunun dışında Youtube, Facebook, Instagram, Twitter  ve LinkedIn reklamları da dijital reklam yönetimini kapsamaktadır.

 


Dijital dünyada iz bırakmanız için gereken dijital pazarlama faaliyetlerinden bir tanesi olan reklamların stratejisini oluşturmak için ihtiyaçlarınız doğrultusunda planlama yapmak ve maksimum faydayı sağlamanız için çalışıyoruz. Hedeflerin belirlenip reklam bütçesi ayrılacak platformları belirledikten sonra optimum süreci belirleyip reklam stratejisi geliştiriyor ve raporlanabilir sonuçlara ulaşıyoruz.

Dijital mecralarda reklam verebileceğiniz farklı platformlarda size büyük etkiler sağlayacak dokunuşları yapma tecrübesine sahip ekibimizle birlikte bütçenizi en doğru şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz. Reklam bütçesi ayırdığınız platform Google, Yandex, Facebook, Instagram, Twitter veya Admatic gibi birbirinden farklı alternatifler sunuyor olabilir. Özel çalışmalarımız ile hangi platformdan daha fazla verim alabileceğinizi tespit edip reklam yönetimi stratejinizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

Arama Motoru Reklamları

Sosyal Medya reklamları
Sosyal Medya Yönetimi

 tcmb.gov.tr'den GÜNCEL DÖVİZ KURU

dolar_kur USD Alış: 18.5057

dolar_kur USD Satış: 18.5799

euro_kur EUR Alış: 18.1268

euro_kur EUR Satış: 18.1995

metamask phantom 2022. Tüm Hakları Saklıdır.
Facebook Twitter Instagram